• https://www.facebook.com/Avrupa-Parsiyel-Ta%C5%9F%C4%B1ma-1160653357309199/

Groupage Services

  • AVRUPA PARSİYEL NAKLİYESİ
  • ''Siz Detayı Verin, Uzman Ekibimiz Her İşi Halletsin
  • PARSİYEL TAŞIMALARDAKİ PROFESYONEL YARDIMCINIZ
  • Profesyonellerle Çalışmak Size Güç Katacaktır.
  • KAPIDAN KAPIYA SORUNSUZ TESLİMATLAR
  • Siparişi Vermeniz Yeter,Yükünüz Teslimat Adresinde
  • Ağır ve Özel Taşımalarda Proje Danışmanınız
  • Proje Taşımalarında Türkiye'nin Bir Numarası
  • Bizim İşimiz Çözüm Üretmek

Sırbistan Parsiyel Nakliye
Sırbistan Nakliye

Sırbistan,  Balkan ülkelerinden biridir.Eski birleşik Yugoslavya’nın dağılması ile Sırbistan Cumhuriyeti olmuştur.Sırbistan 400 yıldan  fazla Osmanlı İdaresinde kalmış Balkan ülkerinden biridir.Sırbistanın başkenti şu an Belgrad dır.Yoguslavya dağılırken ilişkilerin askıya alındığı Sırbistan ile Türkiye ilişkileri şimdiler  yoğun ivme kazanarak devam etmektedir.Sırbistan sanayi açısından gelişmiş bir ülkedir.

Sırbistan nüfusu 7 Milyondan biraz fazladır.Sirbistan para birimi ‘’Sırp Dinarı’’ dır.Sirbistan, Türkiye Avrupa karayolu rotasında en kestirme yoldur.Sırbistan Türklere vize uygulamyan bir ülkedir.Sırbistan Rusya ile yakın ilişkileri olan ve Slav ırkının oluşturduğu bir devlet dir.

Türkiye Sırbistan arasında 2010 yılında imzalanan SERBEST TİCARET ANLAŞMASI uygulanmaktadır.

Türkiye – Sirbistan ihracat ve ithalat taşımalarında karayolu en çok tercih edilen taşıma modudur. Çünkü Sırbistanın Tuna Nehri dışında deniz ve nehir yolu bağlantısı yoktur.

Sirbistan nakliyesin de karayolundan tırlar ile full tır taşımaları,parsiyel taşımaları, ağır,özel ve gabarili kargolar Bulgaristan üzerinden yapılmaktadır.

Türkiye Sırbistan arası mesafe 900 km civarı olmasından dolayı Sirbistan taşımaların da mesafenin kısa ,hızlı ve ekonomik olması karayolunu tercih etmeye sebep olmaktadır.

Sirbistan parsiyel nakliyesi de düzenli ve  ekonomik olması,Sirbistan’lı ithalatcılar için bir seçenek olmaktadır.Sırbistan parsiyel taşımaclığında haftlık düzenli  1-3 araç parsiyel çıkışları yapılmaktadır.

Sırbistan nakliyesin de veya Sırbistan parsiyel taşımacılığında araçların 2-3 gün içinde teslimat yapabilmeleri  hem alıcı,hem satıcı açısından bir avantaj olmaktadır çünkü istenildeği anda Sırbistan için mal gönderme çok hızlı olmaktadır.

Sırbistan Türkiye ticaret hacmi 870 Milyon USD civarıdır.Türkiye’nin Sırbistan ihracat tutarı 582 Milyon USD  , Türkiye’nin Sıbistan’dan ithalat tutarı 289 Milyon USD civarlarındadır.

Türkiye’nin Sırbistan’a en çok sattığı ürünler tekstil (örme) ve kumaşlardır,Sırbistan’dan en çok ithal edilen ürün ise bakır ve bakır alaşımlarıdır.


Türkiye Sirbistan arasında her zaman tarifeli uçak seferleri mevcuttur.

Türkiye Sırbistan arası uçakla 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Sırbistan tarihi ve turizm açısından seyahat edilecek ülkelerden biridir.Sırbistan pahalı bir ülke değildir.

Sırbistan ekonomisi çok büyük olmasada üretim de ciddi sanayiye sahip dir.

Sırbistan karayolu tır nakliyesi son derece hızlıdır.

Sırbistan Türkiye arası ticaret gelecek yıllarda daha da artacağı öngörülmektedir.

Sırbistan nakliyesinde belge sorunu olmamaktadır. Sırbistan nakliyeleri seçiminde karayolundan başka fazla seçenek yoktur. Önemli olan bölgeyi bilen lojistik firması ile çalışabilmektir. Hızlı ve ekonomik navlunlar ancak profesyonel şirketlerden temin edilebilir.

 

 


Kaynakca:Sırbistan ağır nakliyeleri, Sırbistan özel yük taşıma, Sırbistan Lowbed taşıma, Sırbistan Türkiye nakliyeleri, Sırbistan parsiyel nakliyesi, Sırbistan parsiyel taşımacılık, Sırbistan parsiyel firmaları, Sırbistan nakliye firmaları, Sırbistan Lojistik firmaları, Sırbistan nakliyecileri, Sırbistan karayolu parsiyel, Sırbistan taşımacılık firmaları, Sırbistan Tır firmaları, Serbia heavy transport,Serbia project transport,Serbia special road transport,Serbia groupage transporter,Serbia Turkey transporter,Serbia Turkey heavy transport,Turkey Serbia parcel transport,Turkey Serbia Transport,Sırbistan parsiyel taşımacılık, Sırbistan grupaj taşımacılık

 Linkler
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.67865.7013
Euro6.56326.5895
Dil Çeviriciyi Kullan
Faydalı ve Gerekli Linkler
Mesafe Cetveli Hesaplama